ما را دنبال کنید:

طراحی وب سایت

خانه طراحی وبسایت

طراحی سایت

در دنیای امروز و در عصر دیجیتال، بسیاری از امور کسب و کارها وابسته به دنیای مجازی و اینترنت است. به گزارش وب سایت internetworldstats هفتاد درصد از جمعیت ایران در سال ۲۰۱۷، کاربر اینترنت بوده اند. در این میان سهم وب سایت ها از کل ترافیک به طور دقیق مشخص نیست اما به سهولت می توان بیان نمود که سهم عمده ای از بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیک به وب سایت وابسته است. سایت در واقع نماینده ی همیشه فعال تجارت شماست که ظاهر و چگونگی رفتار آن با مخاطب بسیار مهم است. ما باور داریم که برد شما مایه ی درخشش و برد ماست.

طراحی سایت

بدهی است که قبل از آغاز هر کسب و کار، ابتدایی ترین اقدام اتخاذ هدف همه جانبه و دقیق است. برای تهیه ی وب سایت دو راه عمده موجود است: سایت سازها و طراحان وب سایت. در این میان به میزان سفارشی شدن امکانات،کیفیت و خواسته های مد نظر شما، از سایت سازها به سمت طراحان وب سایت حرفه ای خواهید رفت…..

انواع وب سایت ها

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed do.

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed do.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed do.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit sed do.

سرعت بالا

تمامی وب سایت های طراحی شده در شرکت طراحی وب سایت اطلس وب کاملا اختصاصی میباشند و طبیعتا زمان منحصر به فرد خود را برای طراحی نیاز خواهد داشت. ولی تا جایی که در توان داشته باشیم طراحی سایت شما را سریعتر انجام خواهیم داد.

دقت بالا

با نهایت دقت طراحی و برنامه نویسی وب سایت شما را انجام میدهیم. این ادعا را داریم که تا پایان پروژه وب سایت شما چندین و چند بار توسط گروه های مختلف وب سایت شما مورد بررسی قرار میگیرد. ما حتما هوای نمونه کار و مشتری خود را خواهیم داشت.

کیفیت بالا

شرکت شبکه گستر صبا با افتخار نمونه کارهای خود را که با بالاترین کیفیت و استاندارد طراحی شده است را به همه مشتریان دیگر خود معرفی مینماید. این کیفیت واقعا اتفاقی نیست بلکه از حساسیت ما بر روی تمامی پروژه های و سفارش های گرفته شده نشعت میگیرد.

ویژگی های طراحی وبسایت توسط ما

میزبانی وب پایدار

در دسترس بودن وب سایت شما در هر ساعت از شبانه روز، حائز اهمیت بسیار بالایی است. کاربر و ربات موتور جستجو به هیچ وجه نباید با سرعت لود آهسته و یا صفحه حاوی ارور سرور مواجه گردد….

برنامه نویسی با سیستم مدیریت محتوا

لازمه ی تبدیل وبسایت از حالت استاتیک به داینامیک، برنامه نویسی وب سایت های پیشرفته و حرفه ای با پنل ادمین کابر پسند است که منجر به تمایل مضاعف مدیر سایت به آپدیت مداوم اطلاعات میگردد و…

طراحی و پیاده سازی مبتنی بر سئو

سئو در بخش برون سایت شامل بهینه سازی قالب، ایجاد تجربه کاربری مناسب و در نظر گرفتن حداقل امکانات لازم در سیستم مدیریت محتوای وب سایت است…

گرافیک اختصاصی و هویت بصری

طراحی تعاملی ظاهر مدرن و کاربر پسند است که باعث ثبت برند شما در یاد کاربر می‌گردد. طراح گرافیکی با لحاظ نمودن المان های هویت بصری وب سایت شما را از رقبا متمایز می‌سازد….

پشتیبانی و آموزش

پس از تحویل وب سایت به مشتری، فاز پشتیبانی یکساله ی رایگان آغاز می‌گردد که پس از ثبت تیکت مسئله مطرح شده خوانده می‌شود و به واحد مربوطه ارجاع داده خواهد شد….

سرعت بالا

از مهمترین عوامل تاثیر گذار در تجربه کاربری مناسب کاربر با وب سایت عامل سرعت بارگزاری صفحات مختلف وب سایت است که به لود سرور و برنامه نویسی فرانت بستگی دارد….

رابط کاربری واکنشگرا

امروزه ۹۰ درصد کابران اینترنت در ایران با تلفن همراه کار می‌کنند و با توجه به الگوریتم های جدید موتور جستجو توجه سایت شما به رزولوشن های مختلف بسیار حائز اهمیت است…

خلاقیت و ابتکار

خلاقت و ابتکار عمل در پیاده سازی هر پروژه ای، باعث رشد و شکوفایی هرچه بیشتر آن پروژه می گردد. هنگام تعریف پروژه بهتر است مشاورانی در کنار شما باشند که پیشنهادات توسعه دهنده داشته باشند…

توسعه پذیری

بدین معنا که سایت تحویل داده به شما در مراحل بعدی به راحتی قابل توسعه و پیشرفت باشد. امکان یا امکانات جدید در زمان مناسب با عملکرد درست قرار گیرد…

[/vc_row_inner]

تماس سریع

کمک خواستن؟

برای هرگونه سوال و مشاوره با ما تماس بگیرید

info@shgsco.ir

۰۲۳-۳۲۲۴۶۱۶۰

دانلود

پروپوزال
۱٫۳۰ MB


راهکار ها
۱٫۲۲ MB

همین الان از ما مشاوره بگیرید

برخی از مشتریان ما