ما را دنبال کنید:

نظارت تصویری

خانه نظارت تصویری

      نظارت تصویری بخش جدایی ناپذیر از سیستم های امنیتی مدرن را تشکیل می دهد، که در محل هایی اعم از فرودگاه ها، مراکز خرید، شرکت ها، ایستگاههای راه آهن، خانه ها و … کاربرد دارد. نظارت تصویری ابزاری عالی برای حل رمز و رازهای جرایمی است که اتفاق افتاده و عاملی بازدارنده در مقابل رفتارهای مخرب می باشد.

سیستم های نظارت تصویری

سیستم نظارت تصویری بر بستر IP

 با پیشرفت سیستم های امنیتی نظارت تصویری از حالت سنتی خود (CCTV Analogue) به سیستم های IP، بسیاری از شرکت ها به دنبال روش هایی هستند که سیستم نظارت تصویری را وارد هسته اصلی شبکه خود کنند. اکنون شرکت شبکه گستر صبا با آشنایی از سیستم های قدیمی نظارتی و دانش و مهارت خود در سیستم های IP راهکارهایی نو و متنوع را برای سیستم های نظارت تصویری و انتقال امن آن در بستر شبکه TCP/IP ارائه می دهد. امروزه دوربین های تحت شبکه به دلیل تنوع بسیار،  در محیط های خانگی، ادارات کوچک و سازمان های بزرگ و کارخانه های صنعتی کاربرد دارد.

دیگر تکنولوژی های نظارت تصویری

AHD

AHD

دوربین مداربسته ``AHD`` یا ``AHD CCTV ``به اصطلاح انگلیسی ``Analog High Definition CCTV`` به معنای دوربین مداربسته آنالوگ رزولوشن بالا اشاره می کند<br />

HD-CVI

HD-CVI

«اچ‌دی‌سی‌وی‌آی» یا High Definition Composite Video Interface یکی دیگر از استاندارهای ارائه شده برای برداشت، انتقال و ضبط تصاویر HD در بستر آنالوگ است.

HD-TVI

HD-TVI

«اچ‌دی‌تی‌وی‌آی» یا High Defination Transport Video Interface یکی دیگر از استاندارهای ارائه شده برای برداشت، انتقال و ضبط تصاویر HD در بستر آنالوگ است.

تماس سریع

کمک خواستن؟

برای هرگونه سوال و مشاوره با ما تماس بگیرید

info@shgsco.ir

۰۲۳-۳۲۲۴۶۱۶۰

دانلود

پروپوزال
۱٫۳۰ MB

راهکار ها
۱٫۲۲ MB